Marki, które kochamy i sprzedajemy


Wybierz markę, która zaspokoi Twoje potrzeby.

Pinarello


Pinarello jest włoskim producentem rowerów z siedzibą w Treviso we Włoszech. Założony w 1952 roku, dostarcza głównie ręcznie robione rowery na szosę, tor i przełaj. Firma również produkuje rowery pod marką Opera i ma własną markę komponentów - Most.

Sprawdź Pinarello

Most


Most oferuje szeroką gamę produktów do rowerów szosowych, od komponentów kokpitu (Talon, iTalon...) po akcesoria (siodła, butelki, światła, torby, pompy) i pełną linię do pielęgnacji rowerów.

Sprawdź Most

Giordana


Założona przez rowerzystów dla rowerzystów, od 1979 roku.
Giordana powstała z chęci stworzenia najlepszej odzieży dla rowerzystów. Łącząc włoskie rzemiosło, styl i ponad 40-letnią wiedzę w branży, projektujemy odzież dla wszystkich, począwszy od zawodników, a skończywszy na zwykłych sportowcach.

Sprawdź Giordana

Kask


Kask z siedzibą we Włoszech specjalizuje się w kształceniu, projektowaniu i produkcji kasków ochronnych najwyższej jakości. W każdej dziedzinie kaski firmy Kask znajdują się w czołówce: w narciarstwie, kolarstwie, wspinaczce górskiej czy jeździe konnej.

Sprawdź Kask

Koo


W dynamicznie rozwijającym się świecie, gdzie limity są przepychane przez innowacje technologiczne, Koo wyznacza trendy. Firma założona w 2016 roku, wygrała wyzwanie, aby wnieść powiew świeżego powietrza do świata produktów o najwyższej jakości. Wszystkie okulary przeciwsłoneczne i gogle firmy Koo są opracowywane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a także poddawane rygorystycznym testom, aby zapewnić stałą jakość i bezpieczeństwo. Najwyższej jakości soczewski Zeiss® są dopasowane i standardowe dla zapewnienia niezrównanej przejrzystości i ochrony.

Sprawdź Koo
Zobacz wszystkie marki
Wykorzystujemy pliki cookie, aby poprawić naszą stronę internetową i zwiększyć komfort użytkowania.
Klikając dowolny link lub kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na naszą politykę cookies.
Accept